no-img
فروشگاه فایل فیل یو

12 سایت برای فروش فایل در گوگل - فروشگاه فایل فیل یو


فروشگاه فایل فیل یو
آخرین آموزش ها
اطلاعیه های سایت

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

۱۲ سایت برای فروش فایل در گوگل
zip
تیر ۶, ۱۳۹۸

۱۲ سایت برای فروش فایل در گوگل


فروش فایل در گوگل

برای تجار و ایجاد کنندگان کالاهای دیجیتال ، انواع برنامه‌های مربوط به تجارت الکترونیک وجود دارند که بر فروش مستقیم دانلود به مصرف کنندگان تمرکز دارند . با این ابزارها ، فریلنسر ها و  فروشندگان می‌توانند ساختار قیمت‌گذاری ، نام تجاری و محل فروش محصولات شان را کنترل کنند .
در اینجا لیستی از سایت ها و پلتفرم های بین المللی برای فروش دانلود دیجیتالی معرفی می شود. سکوهای ساده‌ای برای فروش کالاهای اساسی دیجیتال وجود دارد ، و پلت فرم‌های پیشرفته برای سیستم‌های اشتراک و مدیریت دیجیتال امن وجود دارد که یک به یک معروف ترین آنها را بررسی می کنیم.

توجه کنید چیزی به نام فروش فایل در گوگل اصلا وجود ندارد و فروش فایل در گوگل تنها یک کلید واژه است مثل دیگر کلید واژه ها که صرفا توسط کاربران جستجو می شود چرا که گول تنها یک سیستم جستجوگر و خدمات رسان می باشد.

 

SendOwl

SendOwl در سال ۲۰۱۰ به عنوان راه حلی ساده برای فروش محصولات دیجیتالی – دانلودی ، عضویت ، حق اشتراک ویژه و.. – مستقیما ً از یک وب سایت آغاز شد . از قابلیت پول برای آزاد کردن محصول خود در طول زمان نیز استفاده کرده است. SendOwl دارای یک سیستم وابسته به، پیش‌پرداخت و پرداخت پس از پرداخت ، کدها ی تخفیف ، و پرداخت آنچه که شما می‌خواهید قیمت‌گذاری کنید را مشخص می‌کند . مشتریان می‌توانند با یک کارت اعتباری ، PayPal ، اپل ، و حتی Bitcoin پرداخت کنند . قیمت : برنامه استاندارد ۱۵ دلار در ماه برای ۳۰ محصول و ۳ گیگابایت است .

خوب سایت SendOwl همان طور که بیان کردیم هدفش فقط فروش فایل نیست ,  SendOwl  به دنبال یک الگوی واحد نیز نیست این سایت می تواند الگوی خوبی برای تمام فروشگاههای مربوط به حیطه فروش فایل باشد و الگویی است که توانسته از گوگل در امر سئو  استفاده  شایانی نماید و فروش فایل در گوگل را معنا کند.

در بخش بعدی به سایت های بیشتر در این حیطه می پردازیم.موضوعات :
معرفی سایت

درباره نویسنده

mpm7030 1 نوشته در فروشگاه فایل فیل یو دارد . مشاهده تمام نوشته های

مطالب مرتبط


    دیدگاه ها


    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *